“პეტრა ჯგუფის” პროექტი Petra Sea Resort - სასტუმრო PULLMAN-ისა და რეზიდენციების მშენებლობა იწყება
პირველად საქართველოში, მსოფლიოში ცნობილი პრემიალური ბრენდი PULLMAN-ის სასტუმროს ტიპის რეზიდენციები შავიზღვისპირეთში, ციხისძირის სანაპიროზე აშენდება და დილიდან BMG-ის სტუდიიდან ამ ამბავს გიყვებით.
Petra Sea Resort-ის ფარგლებში PULLMAN-ის პროექტის დაწყება
პეტრა ჯგუფი, მისი ზღვისპირა პროექტი Petra Sea Resort-ის ფარგლებში, იწყებს PULLMAN-ის ბრენდის სასტუმროსა და რეზიდენციების კომპლექსის მშენებლობას.
პროექტის ოფიციალური გახსნა და დაჯავშნის შესაძლებლობა
გასულ წელს, პეტრა ჯგუფსა და ACCOR-ს შორის კონტრაქტი გაფორმდა, მას შემდეგ კი რაც მოსამზადებელი სამუშაოები დასრულდა, პროექტი ოფიციალურად გაიხსნა, რაც იმას ნიშნავს, რომ PULLMAN-ის ბრენდული რეზიდენციების შეძენის მსურველებს უკვე აქვთ შესაძლებლობა, დაჯავშნონ სასურველი რეზიდენცია.

Начинается строительство отеля и резиденций PULLMAN в проекте Petra Sea Resort от Petra Group
Впервые в Грузии всемирно известный премиальный бренд PULLMAN построит резиденции в стиле отеля на побережье Черного моря в Цихисдзири, и мы сообщаем вам эту новость из студии BMG.
Запуск проекта PULLMAN в рамках Petra Sea Resort
Petra Group начинает строительство комплекса отеля и резиденций под брендом PULLMAN в рамках своего прибрежного проекта Petra Sea Resort.
Официальный старт проекта и возможность бронирования
В прошлом году был подписан контракт между Petra Group и ACCOR, и теперь, когда подготовительные работы завершены, проект официально запущен, что означает, что желающие приобрести резиденции под брендом PULLMAN теперь могут забронировать желаемую резиденцию.