ბათუმი საერთაშორისო ყურადღების ცენტრში
დღეს საქართველო გლობალური უძრავი ქონების ბაზარზე მნიშვნელოვან ადგილს იკავებს. ბათუმი, თავისი თანამედროვე არქიტექტურითა და რეკორდული ზრდის ტემპით, უკვე „ახალ დუბაიდ“ მოიხსენიება.
გადაცემის — „Ils font l’actu“ — ახალ ეპიზოდში, მიქაელ ბიუჟალდონი (Batumi Projects-ის დამფუძნებელი) და თინათინ კალანდარიშვილი (Petra Group-ის აღმასრულებელი დირექტორი) დეტალურად განიხილავენ ამ მზარდ ბაზარს.
გადაცემაში ნახავთ:
• Batumi Projects-ის როლი: როგორ აკავშირებს სააგენტო ფრანგულენოვან ინვესტორებს საქართველოსთან და როგორ ხდის საინვესტიციო პროცესს მარტივსა და უსაფრთხოს.
• ბათუმის მიმზიდველობა: ქართული ბაზრის მაღალი ამონაგებისა და ხელსაყრელი საგადასახადო სისტემის ანალიზი.
• Petra Sea Resort: დასვენების თანამედროვე სტანდარტის სიმბოლო — Petra Group-ის მასშტაბური პროექტის მიმოხილვა, რომელიც რეგიონის ტრანსფორმაციის ნათელი მაგალითია.
გადაცემა სრულად: https://www.cnews.fr/videos/le-corner-partenaires/2026-02-14/batumi-le-nouveau-dubai-de-limmobilier-pourquoi-y-investir